ACTIVE

O NAS

Wyobraź sobie klub fitness, w którym możesz liczyć na profesjonalną opiekę trenerską, elastyczny grafik zajęć, wiele unikatowych eventów i wszystko, czego potrzebujesz do realizacji swoich celów.Taki właśnie jest PRIME – klub, w którym możesz trenować samodzielnie, pod okiem trenera, w grupie i z bliskimi. Każdy miłośnik aktywności znajdzie tu nieskończone możliwości:

Jeśli lubisz trening siłowy, mamy w pełni wyposażoną siłownię, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do nawet najbardziej zaawansowanych przygotowań.

Jeśli potrzebujesz treningu kondycyjnego – nasza strefa cardio spełnia oczekiwania najbardziej wymagających zawodników,oddając rzeczywiste warunki treningowe

Jeśli zależy Ci na dynamicznym treningu funkcjonalnym z elementami kalisteniki, crossfitu i sportów walki, to nasza strefa do ćwiczeń z ciężarem własnego ciałajest do tego miejscem idealnym.

Jeśli lubisz ćwiczyć w grupie, masz do dyspozycji mnóstwo rozmaitych zajęć wysmuklających sylwetkę, spalających tkankę tłuszczową, kondycyjnych, prozdrowotnych, wzmacniających, uczących samoobrony i wyzwalających tysiące endorfin!

Jeśli rywalizacja nie jest Ci obca, przygotowaliśmy profesjonalną strefę do zajęć tenisa stołowego (w obu lokalizacjach) i squasha (PRIME Bezrzecze) zarówno dla dorosłych, jak i dzieci

strefa RELAX
Ciężki dzień? Mocny wycisk?
Potrzeba wyciszenia?
Niezależnie od powodów zasługujesz
na chwilę regeneracji.
strefa SOCIAL
w której odkrywasz możliwości spędzania czasu, pracy i spotkań towarzyskich