RELAX

O NAS

Ciężki dzień? Mocny wycisk? Potrzeba wyciszenia? Niezależnie od powodów zasługujesz na chwilę regeneracji. A jeśli nie dysponujesz wolnym weekendem na wizytę w SPA, korzystaj przy okazji treningu! W strefie relaksu PRIME masz do dyspozycji wszystko, czego potrzeba do tego, by uczynić Twój trening jeszcze bardziej skutecznym, a także przyjemnym doświadczeniem, są tu bowiem:

Sauna sucha, będąca świetnym uzupełnieniem cyklu treningowego i nieoceniona jako relaks sam w sobie – możesz z niej korzystać do woli przez siedem dni w tygodniu w ramach członkostwa Klubu PRIME;

Sauna na podczerwień (infrared) – możesz z niej skorzystać jako alternatywny dla klasycznej sauny. Nasza sauna infrared to nic innego jak energia cieplna wytwarzana przez promieniowanie podczerwone, które wnikaw ciało do głębokości około 3–4 cm.

Profesjonalne masaże – w zależności od potrzeb możesz wybierać wśród masaży leczniczych, rozluźniających, gorącymi kamieniami, sportowych, wysmuklających, poprawiających krążenie i innych!

Umów się! 507 590 150

strefa ACTIVE
w której realizujesz się tak jak lubisz
i jak tego potrzebujesz
strefa SOCIAL
w której odkrywasz możliwości spędzania czasu, pracy i spotkań towarzyskich