SOCIAL

O NAS

Umawiasz spotkanie, ale brakuje odpowiedniego miejsca? Potrzebujesz spokoju, ale na próżno szukać go w typowej kawiarni? Dbasz o zdrowie, ale brakuje Ci czasu, na myślenie o wszystkim? Odwiedź strefę Social, a przekonasz się, że bycie członkiem społeczności PRIME to integralna część Twojego stylu życia! Sprawdź, jakie możliwości daje Ci ta strefa:

Miejsce spotkań – kameralna przestrzeń do co-workingu i spotkań zarówno na płaszczyźnie towarzyskiej, jak i biznesowej. Wygodnie, komfortowo, przyjaźnie.

Eventy – uwzględnij w swoim grafiku wydarzenia, które przygotowujemy z myślą o Tobie! W sezonie zimowym w każdą niedzielę o godz. 11.00 czekamy na Ciebie na Jeziorze Głębokim, gdzie wspólnie morsujemy i nie tylko! Wszystkie nasze imprezy aktualizujemy w zakładce Wydarzenia.

Fitbar – aromatyczna kawa, duży wybór herbat, przygotowywane na miejscu soki,koktajle, pyszne sałatki i kanapki, a takżedesery własnego autorstwa, wygodne kanapy i miejsce przy ulubionym stoliku – to wszystko czeka na Ciebie!

strefa RELAX
Ciężki dzień? Mocny wycisk?
Potrzeba wyciszenia?
Niezależnie od powodów zasługujesz
na chwilę regeneracji.
strefa ACTIVE
w której realizujesz się tak jak lubisz
i jak tego potrzebujesz