#zatrzymaj czas tenis stołowy dla dzieci

PRIME FITNESS

Zapowiada się kolejny nudny piątek? Nie tym razem!

Pod warunkiem, że pozwolisz swojemu dziecku chwycić rakietkę i posyłać piłeczki z prędkością 100km/h, stać się superbohaterem w zaledwie kilka minut, znajdować ukryte skarby, by zamienić je na smakowitą nagrodę, a na koniec stoczyć prawdziwy pojedynek z Batmanem i Kapitanem Ameryką oraz przybić z nimi zwycięską piątkę!

Wszystko to dzieje się 28.01 w PRIME na Modrej 80 w ramach eventu „Zatrzymać czas”, który otwiera działania Enea Akademii Tenisa Stołowego.

Niezapomniana przygoda zaczyna się punktualnie o 17.00

Ze względów bezpieczeństwa obowiązują zapisy. Warto się pospieszyć 😉

Oni wiedzą, jak zatrzymać czas i świetnie się przy tym bawić! Znaleźli sposób na sprawność, zachowanie wigoru i radości życia w każdym wieku! Mało tego, dzielą się z innymi receptą na wiele dzisiejszych bolączek. Ta metoda działa na ciało i umysł i wszyscy, którzy ją poznali, zgodnie potwierdzają – warto przyjmować w regularnych dawkach!

Niestety, nie kupisz tego w aptece, nie zobaczysz w Internecie. Musisz to robić. Najlepiej regularnie Mowa o tenisie stołowym. Uśmiechasz się? To dobrze, bo z uśmiechem jest łatwiej.

  1. Nie ma lepszej okazji do podpatrzenia z czym to się je i dlaczego tak dobrze smakuje, jak otwarta impreza. Najbliższa już w piątek, 29 stycznia o 17.00 w PRIME na Modrej 80 z okazji oficjalnej inauguracji Enea Akademii Tenisa Stołowego. 

  2. Enea Akademia Tenisa Stołowego to sportowe przedsięwzięcie, w którym uczestniczyć mogą dzieci już od 5 roku życia i młodzież. W klubie PRIME odbywają się także zajęcia dla dorosłych. Doświadczony trener klasy mistrzowskiej, profesjonalne stoły do gry, wspaniała atmosfera, regularne spotkania, a dla najlepszych możliwość wstąpienia do Drużyny Enea Akademii Tenisa Stołowego i reprezentowania klubu na rozgrywkach ligowych!